Odsávačka mléka

3. května 2018 v 21:05 | Prochajda |  Kojení
Tak jako u mnoha dalších potřeb pro maminky jsem si i u odsávačky řekla, že ji nejspíš potřebovat nebudu. Z porodnice jsme jeli s částečným kojením, kdy jsme museli přikrmovat Sunarem ze stříkačky. Jenže po první noci doma se mi prsa nehorázně nalila a jelikož jsme s Jolankou ještě neměly dostatečně natrénovanou správnou techniku sání, musela jsem si od mléka pomoci jinak. Nijak jsem netoužila dostat týden po porodu zánět.
Nechala jsem tedy malou manželovi a s mamkou jsme v sobotu dopoledne vyjely do města sehnat někde účinnou odsávačku. Ruční jsem nechtěla, na to jsem byla moc pohodlná. Takže, kde všude shánět? V lékarně - na objednání, v elektru na objednání, v obchodě pro maminky s dětmi - HEURÉKA!!! A rovnou elektrická :-)
Doma jsem honem rychle pročetla návod a hurá odsávat. Ach, to bylo blaho! Odsávačka je značky Baby Ono, má kolečko, kterým si můžu regulovat podtlak, a taky tlačítko, kterým můžu na krátkou chvíli podtlak úplně vypnout - stejně jako když miminko zrovna hltá a nesaje. Cenově byla tato odsávačka za cca 1200 Kč, ale investice se vyplatila! Později jsem ji používala v případech, kdy jsme Jolance ještě nedávali celou dávku Sunaru, nebo když jsem měla odjet někam na více hodin a chtěla jsem, aby mě Joli "cítila" alespoň prostřednictvím mého mléka ;-)

Moc tuto odsávačku doporučuji, myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že nám zachránila kojení!

Výsledek obrázku pro baby ono elektrická odsávačka
(obrázek zkopírován z heureka.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama