Druhy plavek pro mimčo

12. června 2018 v 21:26 | Prochajda |  Užitečné
Než jsme začaly jezdit na kojenecké plavání, řešila jsem, jaké plenky na plavání Jolance pořídit. Popravdě jsem věděla jen o existenci jednorázových plen do vody, nikdy jsem je ale neviděla.
V nejbližší drogerii jsem jedno takové balení zakoupila, konkrétně Huggies Little Swimmers, vel. 3-4 pro děti od 7 do 15 kg. Je to vlastně klasická plena, která má však gumičky okolo stehen, takže případnou stolici by neměla propustit ven, nicméně tekutinu propouští. Po koupání plenku jednoduše roztrhnete nad stehny a vyhodíte.
Nám tyto plenky příliš nevyhovovaly, protože i když Jolanka měla v té době 7-9 kg, je barokní andělíček, tudíž přes stehna jsem plenky málem nepřetáhla, a vždy je měla dost nízko na zadečku.

HUGGIES Little Swimmers 7-15kg 12ks
(obrázek zkopírován z drmax.cz)

Začala jsem tedy uvažovat o pratelných koupacích plenkách. Jednu takovou jsem právě viděla u synovce, který spolu s mou švagrovou jezdily na plavání s námi.
Takových plenek najdete na internetu spousty. Já vybrala rostoucí plavky se vzorem vosičky, na zapínání na patentky za 179 Kč. Plavky mají zvenku polyuretanový zátěr + polyester, zevnitř nylon. Polyuretan ven nepropustí nic (s tímto zátěrem se můžete setkat i u látkových plen). Ocenila jsem i to, že by plavečky měly být rostoucí až do 2 let věku. Nicméně kvůli Jolančinu "handicapu" širokých stehýnek jsou jí i tyto plavky těsné i při nejmenším utažení.
c
(obrázek zkopírován z lunzo.cz)

Každopádně oceňuji, že plavky můžete používat kolikrát chcete, stačí je po koupání přemáchnout :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama